बाइकसँगै डुवेर दमकमा एक जनाको मृत्यु

१७ चैत्र २०७९/सारासन्देश समाचार
झापाको दमकमा आज विहान मोटरसाइकल सहित डुवेको अवस्थामा एक जना मृत फेला परेका छन् ।

दमक नगरपालिका वडा नं. २ को डाकिनी खोलाको कल्भर्ट नजिकै ३९ बर्षीय दमक वडा नं. ३ निवासी दिपेन्द्रकुमार नेपाल मृत फेला परेको जिल्ला प्रहरी कार्यालय झापाका सूचना अधिकारी प्रहरी नायब उपरीक्षक खगेन्द्रप्रसाद रिजालले जानकारी दिनु भयाे ।

प्र १– ०१– ०१२ प ४०२९ नम्बरको मोटर साइकल अनिन्त्रित भइ सडक नजिकै रहेको खोलामा खसेर मृत्यु भएको हुन सक्ने प्रारम्भिक अनुसन्धानमा खुलेको प्रहरीले जानकारी दिएको छ । थप अनुसन्धानका लागि लाशको पोष्टमार्टममा पठाइएको बताइएको छ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Previous post समयमा सडक नबन्दा सास्तीः ३० बर्षमा पनि बनेन दमक रवि चिसापानी सडक(फाेटाे फिचर)
Next post झापामा अलैंची प्रशोधनमा जोडः प्रदेश सरकारले दियो ५० लाख रुपयाँ अनुदान (फाेटाे फिचर)