यस बर्ष मात्र झापामा बाढी तथा खोलामा डुवेर १० जनाको मृत्यु

१० साउन २०८०/झापा

यो बर्ष झापामा बर्षा याममा साखै ठूलो बर्षा र बाढी नआए पनि १० जनाले ज्यान गुमाएका छन् । गएको जेष्ठ महिना देखि हालसम्म पानीमा डुवेर तथा खोलाबाढीले बगाएर १० जनाको मृत्यु भएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय झापाका प्रबक्ता प्रहरी नायब उपरिक्षक खगेन्द्रप्रसाद रिजालले जानकारी दिनु भयो ।

गएको साता मात्र ३ जनाको ज्यान गएको छ । साउन महिना यता मृत्यु हुनेमा गौरीगंज गाउँपालिका वडा नं. ३ का १४ बर्षीय सागर पराजुली, झापा गाउँपालिका वडा नं. ४ का ७ बर्षीय डेनिस गणेश र एक जना अदुवा खोलाले बगाएर ल्याएको व्यक्तिको भने पहिचान खुल्न सकेको छैन । २ दिन अघि खोलाले बगाएर ल्याएको व्यक्तिको लाश सडेगलेकाले पहिचान खुल्न नसेकेको जिल्ला प्रहरी कार्यालय झापाले जानकारी दिएको छ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Previous post पूर्वी नेपालको मेची भन्सारमा कडाइः एक सय रुपयाँ माथिको सामानको अनिवार्य भन्सार तिर्नु पर्ने (फाेटाे फिचर)
Next post सुपारीको दुना टपरी बनाउँदै महिलाः उद्योग राखे पछि खेर जाने सुपारीको सुल्फाबाट समेत आम्दानी (फाेटाे फिचर)